Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Samoobrona - Klub Mirage

Zajęcia prowadzone są w oparciu o system JuJutsu. Na zajęciach uczestnicy nabywają umiejętności skutecznej obrony, prawidłowego wykonywania uderzeń, kopnięć, bloków oraz właściwego zachowania w przypadku potrzeby walki. Zajęcia dla dzieci to również ćwiczenia i zabawy rozwijającymi refleks oraz ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność fizyczną. Ponad to, spory nacisk kładziony jest na naukę dyscypliny i samokontroli własnego zachowania.

Zajęcia dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Termin: 1 x w tyg. (60 min.), poniedziałek - godz. 17.45

Koszt: 12 zł/zajęcia

Instruktor: 

Sensei Marcin Marek – 3 Dan Ju Jitsu, Założyciel szkoły Haijme.. Swoja przygodę z Ju-Jitsu rozpoczął w 1994 roku. Zbiór doświadczeń zdobytych na salach treningowych oraz seminariach dały efekt własnych przemyśleń i budowy wizji ju–jitsu łączącej w sobie tradycjonalizm z nowatorskim podejściem do zajęć. Człowiek oddany swojej pasji, któremu ogromną radość przynosi prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą, trenowanie i podnoszenie własnych umiejętności.

Informacje i zapisy w Klubie Mirage

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE