Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Super-maluchy - Klub Krzesławice - TRWA NABÓR!

Zajęcia Super-maluchy to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 2-3 letnich z rodzicami. Nastawione są przede wszystkim na rozwój psychoruchowy poprzez ruch i muzykę, a więc rozwój: świadomości własnego ciała i usprawniania ruchowego, świadomości przestrzeni i działania w niej, dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi (szczególnie z rodzicami) i nawiązywanie z nimi bliskiego kontaktu.

Na zajęciach skaczemy, biegamy, turlamy się, rysujemy, śpiewamy, tańczymy….

Wszystkie nasze aktywności mają na celu integrację z grupą rówieśniczą, budowanie więzi z rodzicem, pobudzania kreatywności dziecka oraz większej samodzielności.  Zajęcia prowadzone w taki sposób, aby maluch podejmował wyzwanie, wykorzystywał w grupie nowe doświadczenia, sprostał im i odczuwał radość.

Obecność rodziców obowiązkowa.

Termin: 1 x w tygodniu, 90 minut

Koszt: 20 zł/zajęcia

Instruktor:
Joanna Augustyniak – młoda dziewczyna z wysokimi kwalifikacjami, ciepła i serdeczna z doświadczeniem i wspaniałym podejściem do dzieci.

Informacje i zapisy w Klubie Krzesławice.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE