Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Gimnastyka dla każdego - Klub Dukat

Zajęcia są adresowane do wszystkich, którzy chcą wpleść w swoje życie codzienne regularną dawkę spokojnej gimnastyki i w ten sposób zadbać o ogólną sprawność fizyczną. Ćwiczenia uwzględniające bieżące potrzeby uczestników pełnią funkcję rozluźniającą i rozciągającą, jak również wpływają na wszechstronne rozwinięcie i wzmocnienie mięśni.

Termin: 1 x w tygodniu, 60min., poniedziałek 17.00-18.00

Instruktor:

Katarzyna Rojek - zawodowo zajmuje się tym, co lubi najbardziej i umie najlepiej: przed południem prowadzi własną firmę, po południu prowadzi zajęcia ruchowe, zwłaszcza dla seniorów. Obecnie jest słuchaczką kursu nauczycielskiego Macieja Wieloboba.

Koszt zajęć: 20 zł/1 zajęcia, 60 zł/karnet (4 zajęcia)

UWAGA! Ze względu na remont w Klubie - zapisy wyłącznie drogą mailową.

Informacje i zapisy w Klubie Dukat.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE