Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Ręko-dziełko - Klub Krzesławice

Warsztaty dla młodych entuzjastów rękodzieła i pracy według własnego pomysłu. Podczas warsztatów wykonywane będą proste formy użytkowe i różnorodne dekoracje.

Będziemy pracować z różnego rodzaju materiałami między innymi tkaniną, drewnem, liśćmi, kamykami, piaskiem, sznurkiem, papierem. Wszystko to w duchu DIY, czyli zrób to sam.

Termin: 1 x w tygodniu

Koszt: 10 zł/zajęcia

Informacje i zapisy w Klubie Krzesławice.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE