Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zabawy z plastyką - Klub Karino

Poznaj świat pełen inspiracji. Na zajęciach wykorzystujemy różne techniki plastyczne, rozwijamy sprawność manualną, często używany surowców wtórnych. Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, podczas których maluchy tworzą coś z niczego. Zabawa i twórcze myślenie, w grupach do 10 osób.

Termin: 1 x w tygodniu, piątki w godz. 16.00-17.30

Koszt: 20 zł/m-c

Instruktor:

Pracownicy Klubu Karino, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi, zajęcia cieszą się popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Podczas zajęć plastycznych pracownicy klubu stwarzają przyjazną i domową atmosferę.

Informacje i zapisy w Klubie Karino

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE