Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Nauka gry na gitarze - Klub Aneks

Zapraszamy na naukę gry na gitarze. Zajęcia muzyczne uruchamiają kreatywność, rozwijają nowe umiejętności oraz są miłym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Punkt nacisku położony będzie na technikę gry, czytanie nut oraz rytmikę. Zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym dlatego można zapisać się na nie w każdej chwili. Odbywają się w bezstresowej atmosferze.

Termin: piątek, zajęcia indywidualne w godz. 13.20 - 20.00

Koszt: 35,00 zł/45 min.

Instruktor:Paweł Przybylski - na gitarze gra od roku 2007 i od tego czasu. Uczęszczał do Szkoły muzycznej I stopnia nr 1 im. St. Wiechowicza w latach 2009-2011, do prywatnej szkoły muzycznej WokalArt w latach 2014-2015, oraz do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki rozrywkowej (KSJiMR) w roku 2018. Bierze udział w wielu projektach muzycznych, między innymi: “Sebastian Najder & Paweł Przybylski”, “Hellhaven”, “Crave the sea”, “Toporki”. Dodatkowo udziela się jako muzyk sesyjny oraz studyjny. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Informacje i zapisy w Klubie Aneks.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE