Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Plastyczni odkrywcy - Klub Aneks

Zajęcia prowadzone w formie zabaw plastycznych, które pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnie, twórcze myślenie oraz sprawność manualną, przy zastosowaniu szerokiego wachlarza technik i form plastycznych, scrapbookingu.

Terminy: poniedziałki, 45 min., 17.00-17.45, 17.50-18.35

Koszt: 17 zł/1 zajęcia grupowe

Instruktor:

Mariola Taborek - pasjonatka sztuki, miłośniczka scrapbookingu, malarstwa i szycia. Swoje zainteresowania rozwija uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach podnoszących kwalifikacje.

Informacje i zapisy w Klubie Aneks.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE