Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zumba - Klub Mirage

Dużo zabawy, masa spalonych kalorii, potoki potu i mnóstwo pozytywnej energii! Wszystko to przy gorących rytmach LATINO! Zumba to forma ćwiczeń, która nadaje się dla każdego, bez względu na wiek, płeć, czy wagę. Nie trzeba pamiętać o skomplikowanych krokach, jak w przypadku aerobiku. Muzyka i niepowtarzalna atmosfera powodują, że każdy ma ochotę bawić się, nie do końca czując, że to trening. Zumba daje fantastyczne efekty w poprawianiu wyglądu sylwetki. W ćwiczenia zaangażowane są wszystkie partie ciała, spalana jest tkanka tłuszczowa, a cała sylwetka ulega wysmukleniu i wyrzeźbieniu. Jedna godzina takiego tańca to ok. 600 spalonych kalorii.

Termin: 1 x w tyg. (60 min.), wtorek - godz. 19.30

Koszt: 12 zł/zajęcia

Instruktor:Katarzyna Prowalska - licencjonowana Instruktorka Zumba Fitness, tancerka. Charyzmatyczna i energetyczna. Na treningu wyciska siódme poty. Zumba to jej pasja i styl życia.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE