Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

ARTystyczne warsztaty dla dorosłych - Klub 303

W programie: malowanie na tkaninach techniką batikową, zdobienie przedmiotów codziennego użytku techniką decupage, rzeźba, rysunek i malarstwo do muzyki.

Całoroczny warsztat dla osób, które nigdy tego nie robiły, szukają dla siebie interesującego i rozwijającego zajęcia, marzą o chwili relaksu i odpoczynku od codziennych czynności. To warsztaty właśnie dla Was, przyjdź a będziesz zaskoczona jak ARTYstycznie można wykorzystać swój wolny czas.

Termin: do ustalenia po zebraniu się grupy

Koszt: 25 zł/zajęcia (w cenę wliczono koszt materiałów)Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Instruktor:

Inga Sumina-Ruta - zawodowa malarka, ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie. Jak o sobie sama mówi bardzo lubię malować portrety, gdyż mogę wtedy przebywać blisko drugiego człowieka. Lubię także pracę z dziećmi ponieważ mają nieograniczoną wyobraźnię, nie wstydzą się wyrażać siebie, przez co ich prace są bardzo twórcze i ciekawe. Jej pasją jest nie tylko malarstwo, ale także tworzenie w innych technikach jak np. batik. Swoje prace wystawiała na licznych wystawach m.in. w Muzeum Religii we Lwowie, Galerii Farbiarnia. W swoim fachu pracuje wiele lat i ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć plastycznych dla osób w różnym wieku. Aktualnie prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci, seniorów, a także dla osób niepełnosprawnych.

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE