Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

MAMY czas - Klub Wersalik

Zapraszamy na spotkania dla mam z dziećmi w Klubie Wersalik. MAMY czas to propozycja wspólnego spędzania czasu w miłej, nieformalnej atmosferze. Zapewniamy przyjazną przestrzeń, kącik dla Waszych maluszków, a także zabawy z animatorem. Nie zabraknie czasu na wspólną wymianę doświadczeń przy herbacie lub kawie. Nad kolejnymi działaniami pomyślimy wspólnie i razem je zaplanujemy. 

Zajęcia dostosowane są do potrzeb uczestników i odpowiednie już od pierwszych tygodni życia. W programie m.in. spotkania dla rodziców z maluszkami, wymiana doświadczeń, dyskusje, spotkania, wspieranie w rozwoju dzieci, animacje, warsztaty dla najmłodszych, budowanie pierwszych relacji i przebywanie w grupie.

Termin: czwartki, godz. 10.00-13.00

Koszt zajęć: 1 zł/miesiąc

Instruktor: Karolina Gugała

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie Wersalik.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE