Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Klub rodziców - Klub 303

Projekt Klubu Rodziców, Klub 303 realizuje od 2016 roku. W roku kulturalno – oświatowym 2018/2019 proponujemy Państwu oraz Waszym dzieciom spotkania w ramach: 

  • Rodzinnych Spotkań Warsztatowych

Cotygodniowe spotkania warsztatowe z różnych dziedzin. Będziemy wspólnie poznawać otaczający nas świat, tworzyć ciekawe prace plastyczne, uczyć się nowych wierszyków, rymowanek i zabaw. Nie zabraknie też znanych i lubianych wyliczanek.

Termin: poniedziałki od godziny 17.00 do 18 lub 18.30 w zależności od warsztatu.

  • Wolnej Strefy Rodzica

Cotygodniowe spotkania dla Rodziców z dziećmi, którzy chcą wspólnie spędzić czas, porozmawiać z innymi rodzicami, wymienić się doświadczeniami, a także sprawić, aby dzieci miały możliwość kontaktu i integracji z rówieśnikami. Spotkania będą odbywać się w specjalnie przygotowanej do tego celu sali, w której zarówno duzi i mali znajdą coś dla siebie.

Termin: czwartki w godzinach 10.00-12.00

  • Warsztatów ze specjalistą

raz w miesiącu zapraszamy na spotkania ze specjalistami w dziedzinie „dzieci”. Będzie to czas gdzie oprócz wykładu, będzie można spróbować znaleźć odpowiedź na nurtujące Was pytania. Do tej pory odbyły się spotkania m.in. z psychologiem, logopedą. Spotkania te będą organizowane zgodnie ze zgłaszanymi z Waszej strony potrzebami.

Termin: jeden poniedziałek (zamiast Rodzinnego Spotkania Warsztatowego) w godzinach 17.00 do 18.00. 

  • Tralalandii

Jest to magiczna kraina, którą wspólnie będziemy tworzyć. Do tej pory odbudowaliśmy tralalandzkie domy, odkryliśmy tralalandzkie rośliny i zwierzęta, skomponowaliśmy tralalandzki hymn, do muzyki zagranej na własnoręcznie wykonanych tralalandzkicjh instrumentach. Co jeszcze czeka na nas w Tralalandii… tego nie wie nikt, oprócz Króla Tralalndii, który co miesiąc stawia nas przed trudnymi zadaniami.

Termin: jedna niedziela w miesiącu w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na facebooku, ponieważ tam król Tralalndii zamieszcza informacje o spotkaniach.

Koszt zajęć: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia, osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE