Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Klub rodziców - Klub 303

Projekt Klubu Rodziców Klub 303 realizuje od 2016 roku. Projekt składa się z pięciu cykli koncentrujących się na integracji i wsparciu mam w ciąży, rodziców małych dzieci oraz rodzin z dzieciakami w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Spotkania odbywają się o stałej porze cotygodniowo, co dwa tygodnie, raz w miesiącu – w zależności od cyklu:

 • CYKL : Gimnastyka z brzuszkiem i maluszkiem
  Gimnastyka dla kobiet w ciąży i z niemowlakiem po porodzie. W programie zajęć: ćwiczenia wzmacniające mięśnie ud, krocza, ćwiczenia oddechowe przygotowujące do porodu, ćwiczenia BPU po porodzie oraz seria ćwiczeń wzmacniających i rozciągających mięśnie, korygujących ewentualną nadwagę, kształtujących sylwetkę sprzed porodu.

Termin: Poniedziałek godz. 15:00-15:45 – co tydzień

 • CYKL: KONSTRUOWANIE – Złota Rączka
  Warsztaty konstruktorskie dla Ojców z synami – specjalnie dla nich stworzona zostanie męska przestrzeń, gdzie w soboty będą mogli wspólnie popracować i stworzyć coś niesamowitego. Zajęcia pod okiem „złotej rączki” która zawsze będzie służyć radą i wcześniej instruować co i jak należy wykonać.

Termin: Środa godz. 18:30-20:00 – 2 razy w miesiącu (terminy zajęć ustalane są z uczestnikami na początku danego miesiąca)

 • CYKL: WARSZTATY- Dogoń Pegaza
  Międzypokoleniowe kreatywne zajęcia dla dzieci 6-9 lat i ich opiekunów. Zajęcia podzielone będą na cztery bloki tematyczne. Cyrk ,Gry podwórkowe, Muzyka ,akrobatyka partnerska – piramidy.

Termin: Poniedziałek godz.17:00-18:30 - co tydzień

 • CYKL: SPOTKANIA ZE SPECJALISTĄ

Termin: 1 raz w miesiącu ( termin oraz tematyka zajęć ustalane są na początku danego miesiąca)

 • CYKL: ZABAWA

Termin: 1 raz w miesiącu w weekend (termin oraz tematyka imprezy weekendowej ustalane są na początku danego miesiąca)

Koszt zajęć: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia, osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.
Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE