Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Klub Rodziców - Klub Dukat

Cykl spotkań, imprez i warsztatów poświęconych niezwykle trudnemu zadaniu jakim jest bycie rodzicem i wychowanie dzieci. Skupimy się na integracji rodziny i wspólnym rozwoju zarówno dzieci, jak i rodziców.

W ramach Klubu: Baby café - interaktywna kawiarenka rodzinna z różnorodnymi warsztatami, Akademia mądrego rodzica - spotkania i warsztaty ze specjalistami z różnych dziedzin, Witajcie w naszej bajce - animowane imprezy rodzinne okolicznościowe i tematyczne, Kino na poduchach - kino familijne

Terminy: wg. comiesięcznego programu
ramowo:
Baby café - każda środa w godz. 17.00-18.00
Akademia Mądrego Rodzica
- nieregularnie - ustalane na bieżąco
Witajcie w naszej bajce - nieregularnie - ustalane na bieżąco
Kino na poduchach - nieregularnie - ustalane na bieżąco

Instruktor: spotkania prowadzą specjaliści różnych dziedzin

Koszt: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia, osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie Dukat.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE