Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zabawy plastyczne - Klub Jedność

Zajęcia rozwijające samodzielność, zdolności manualne i pomysłowość. Dzieci oprócz sztandarowego malowania i rysowania, zajmą się również przygotowywaniem różnych przedmiotów na okolicznościowe święta jak na przykład Boże Narodzenie, Dzień Babci, Dzień Matki.

Terminy: 1 x w tygodniu, 60 min.

Instruktorki: 

Jolanta Żarnik - kierownik Klubu Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Animator z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w działalności kulturalnej, brała  udział w szkoleniach: Nowe przestrzenie animacji kulturalnej, Edukacja i animacja kulturalna w modelu pracy na zasobach, Projekty i dotacje organizowane przez Związek Centralny Dzieł Kolpinga, MISTIA - Badanie potrzeb edukacyjnych i kulturalnych mieszkańców, wychowawca kolonijny, animator zabaw dla dzieci oraz inne.

Jadwiga Zarosińska-Lerner – instruktor, absolwentka Akademii Pedagogicznej w zakresie sztuki i muzyki, wokalista-mezzosopran, pedagog, wieloletnie doświadczenie w studiach nagraniowych radia i telewizji oraz na scenach - koncerty oratoryjno-symfoniczne, a cappella, udział w projektach krajowych i zagranicznych w przedstawieniach teatralnych, widowiskach plenerowych, udział w międzynarodowych festiwalach muzyki klasycznej, sakralnej, filmowej i rozrywkowej.

Koszt zajęć: 6 zł / zajęcia

Informacje i zapisy w Klubie Jedność.

Powrót do listy zajęć...

 

 

 

WCZYTYWANIE