Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zajęcia taneczne - Klub Jedność

Zajęcia dla dzieci - zabawy rytmiczne i taneczne, poznanie podstawowych kroków i układów tanecznych. Poza poznawaniem podstawowych kroków i układów tanecznych zajęcia poprawiają koordynację i pamięć ruchowo-taneczną, uczą swobody, gracji i elegancji.

Terminy: 1 x w tygodniu, 45 min.

Instruktor:

Kamil Nowak - instruktor ze szkoły tańca Art. Dance. Uwielbia pracę z dziećmi, jest kreatywny i bardzo lubiany przez dzieci.

Koszt zajęć: 10 zł / 1 zajęcia (45 min.)

Informacje i zapisy w Klubie Jedność.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE