Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Cyrkowa Grupa Bez Nazwy - Klub 303

Podczas zajęć poznamy tajniki takich sztuk cyrkowych jak żonglerka (chustami, piłkami, obręczami, maczugami), kręcenie talerzami, diabolo, flowerstickiem, kijem, poi, balans na rola bola, linie cyrkowej, kuli ekwilibrystycznej, szczudłach, czy jazda na monocyklu. Będziemy uczyć się, jak poruszać się na scenie oraz ćwiczyć poczucie rytmu. Na zajęciach uczymy się wszystkiego od podstaw! Każdy jest w stanie nabyć takie umiejętności, każdy może na tym polu osiągnąć sukces. Duży nacisk oprócz rozwijania umiejętności sprawnościowych, koordynacji i koncentracji, refleksu i poczucia rytmu kładziemy na integrację , współdziałanie, budowanie świadomości grupy.

Termin: czwartki, godz. 19.00-20.30

Koszt: 100 zł/semestr

Instruktor:

Dominik Pawlik - pasjonat cyrku, ze szczególnym zamiłowaniem do żonglerki i balansu. Współtwórca projektów fire show. Aktywny animator cyrkowy z przyjemnością dzielący się tajnikami tej cudownej sztuki.

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE