Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zuchy-Maluchy - Klub Jędruś

Zajęcia ogólnorozwojowe – zajęcia stymulujące rozwój dzieci za pomocą gier i zabaw ruchowych, muzycznych, plastycznych oraz innych kreatywnych aktywności. Na spotkaniach lepimy, malujemy, śpiewamy, poznajemy słowa, kształty i zdobywamy nowe umiejętności. Wykorzystywane metody:
sensoplastyka, finger painting, metody twórczych zajęć ruchowych, nauka czytania Glena Domana, metoda Kniessów, pedagogika zabawy.

Obecność rodziców na zajęciach obowiązkowa.

Terminy: środa: godz. 9:00-12:00, piątek: godz. 9:00-12:00

Koszt zajęć: 135 zł/miesiąc; 35 zł/zajęcia

Instruktor:

Joanna Augustyniak – absolwentka pedagogiki i animacji społeczno-kulturowej UJ, lektorka polskiego języka migowego. W klubie malucha prowadzi ogólnorozwojowe warsztaty z wykorzystaniem m.in. metody multisensorycznej oraz Sign2Baby. Ma duże doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi w różnym wieku.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE