Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zuchy-Maluchy - Klub Jędruś

W ciepłej i przyjaznej atmosferze, dzięki wspólnej zabawie z rówieśnikami, dzieci nabierają coraz większej samodzielności, tak by móc z radością już za chwilę rozpocząć przedszkolną przygodę. Zajęcia łączą w sobie zabawy plastyczne, muzyczne i ruchowe.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-5 lat.

Zajęcia w grupie do 12 osób.

Obecność rodziców na zajęciach obowiązkowa.

Terminy: środa: godz. 9:00-12:00, piątek: godz. 9:00-12:00

Koszt zajęć: 135 zł/miesiąc lub 25 zł za pojedyncze zajęcia

Instruktor:

Joanna Augustyniak – absolwentka pedagogiki i animacji społeczno-kulturowej UJ, lektorka polskiego języka migowego. W klubie malucha prowadzi ogólnorozwojowe warsztaty z wykorzystaniem m.in. metody multisensorycznej oraz Sign2Baby. Ma duże doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi w różnym wieku.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE