Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Acroyoga - Klub 303

Acroyoga, to nowatorska forma praktyki. Łączy w sobie elementy gimnastyki sportowej, yogi, masażu oraz rozciągania. Mogą ją trenować ludzie nawet bez wcześniejszego przygotowania. Uczy ona poznania siebie, kontaktu oraz działania wzajemnego i pokonywania własnych barier. Warsztaty open level – czyli dla początkujących. Dwie grupy – jedna dostępna dla każdego, a druga dla tych, którzy mają stałego partnera do ćwiczeń.

Jak pisze jedna z trenerek: „Oderwanie stóp od ziemi oraz powierzenie się w ręce drugiej osoby wymaga odwagi i zaufania. Balansowanie czyimś ciałem rozwija poczucie wewnętrznej harmonii i odpowiedzialności, oraz daje niesamowitą satysfakcję! Szukaniu równowagi w parach, ćwiczeniu koordynacji i elastyczności niezbędnie towarzyszą: rozwijanie zdolności komunikacji interpersonalnej, uważność i cierpliwość. Najbardziej osobliwymi wartościami w acroyodze są dla mnie głębokie poczucie obecności "tu i teraz" oraz dziecięca, pierwotna radość, która jest zdrowiem w czystej postaci.„

Termin: 1 x w tygodniu 60min.

  • I grupa - grupa otwarta dla wszystkich
  • II grupa - grupa dla par

TRWA NABÓR! Zajęcia zostaną uruchomione dopiero po zebraniu grupy, Zapraszamy!

Koszt: Będzie ustalony po oszacowaniu ilości uczestników.
Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu.

Instruktor: Grupa AcroTribe (https://www.facebook.com/AcroTribe/)

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE