Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Radosne nutki - Klub Jędruś

Rytmiczno-muzyczne zajęcia dla najmłodszych, podczas których maluchy będą miały okazję pomuzykować, nauczyć się podstawowych rytmów i przenieść w magiczny świat bajkowych dźwięków. Zajęcia rytmiczne to przede wszystkim nauka poprzez wspólną zabawę, która prowadzona jest tak aby zdobywanie wiedzy kojarzyło się dziecku z przyjemnością. Warsztaty zawierają w sobie dobór różnych ćwiczeń taneczno-muzycznych, przez co wpływają na rozwój nie tylko zdolności muzycznych, ale także na szeroko pojętą sprawność fizyczną i umysłową oraz są formą pożytecznie i przyjemnie spędzanego czasu z rówieśnikami. Zapraszamy serdecznie!

Terminy:

czwartki

  • dzieci 1,5-3 lat - 15.00-15.45
  • dzieci 4-6 lat - 15.50-16.35

Koszt: 50 zł/miesiąc

Instruktor:
Karolina Dziabkowska - psycholożka, psychodramatystka, aktorka, muzyczka. Prowadziła liczne warsztaty muzyczne, teatralne i plastyczne dla dzieci.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE