Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Kurs szycia i kroju dla początkujących

W programie podstawy teoretyczne i praktyczne szycia oraz korzystania z gotowych wykrojów, uszycie: poduszki, spódnicy podstawowej, sukienki podstawowej, bluzki z rękawem oraz dowolnie wybranej rzeczy.

Termin: wtorek, czwartek, godz. 18.00-20.30, czas trwania kursu: 12.09-14.12 2017 r.

Koszt: 700 zł/kurs  - 5 miejsc, 500 zł/kurs (dla osób posiadających własną maszynę) - 5 miejsc. Cena nie zawiera materiałów oraz nici!

Instruktor: Daria Rusek

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE