Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Nauka gry na gitarze klasycznej - Klub 303

Lekcje indywidualne nastawione na wiedzę praktyczną, przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 6 lat, prowadzone w systemie on-line.

Gitara to najpopularniejszy instrument – nie dlatego, że jest najprostszy, ale ze względu na to, że bardzo szybko można usłyszeć efekt nauki, którym można pochwalić się znajomym nie tylko przy ognisku, bo gitarę można zabrać ze sobą wszędzie. Oprócz tego, jej szeroka paleta możliwości brzmieniowych daje szanse zastosowania w każdym stylu muzycznym. Lekcje gry na gitarze można rozpocząć już w wieku 6 lat. Górny limit wieku nie istnieje. Na kursie gitary koncentrujemy się na ćwiczeniach praktycznych indywidualnie dostosowanych do potrzeb i upodobań każdej osoby.

Termin: 1 x w tygodniu, 45 min., czwartki i piątki (on-line)

Koszt: 40zł/45 min.
Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Instruktor:

Ryszard Bialic – nauczyciel mianowany z 30 letnim stażem pracy w charakterze instruktora muzyki. Wychował i wykształcił kilka pokoleń gitarzystów, wielu z nich zawodowo uprawia muzykę, mimo, że nie uczęszczali do szkół muzycznych. Stworzył zespół poezji śpiewanej Rozhulantyna, nagradzany na festiwalach i przeglądach o zasięgu wojewódzkim. Kompozytor muzyki do wielu przedstawień m.in. Nauka chodzenia, Próba reanimacji.

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE