Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Taniec dla dzieci - Klub Dukat

Na zajęciach zwrócimy uwagę na rozciągnięcie i wzmocnienie całego ciała, naukę podstaw tańca nowoczesnego oraz elementów akrobatyki, łącząc je w choreografię taneczną.

Program ma na celu rozwój poczucia rytmu, rozwój koordynacji ruchowej, nauki podstawowych kroków oraz rozwój umiejętności pracy indywidualnej oraz w zespole w oparciu o zabawy taneczne i ruchowe przy dynamicznej muzyce.

Zajęcia te będą świetną okazją do poprawy kondycji, rozwoju, nauki oraz poznania nowych osób.

Informacje i zapisy w Klubie Dukat.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE