Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Maluchowo - Klub 303

Niecodzienne radosne harce. Zajęcia przygotowujące do przedszkola i uczące samodzielności od 2,5 lat (grupa do 12 dzieci).

Na tych zajęciach, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, dzięki wspólnej zabawie dzieci poznają podstawy współżycia w społeczeństwie. Uczą się wrażliwości na potrzeby kolegów i koleżanek, przez co potrafią się dzielić zabawkami, pocieszać się wzajemnie w trudnych sytuacjach oraz dzielnie znosić trudy rozstania z Opiekunami. Po wspólnych zabawach jest czas na rytmikę, a więc tańce - skańce przy muzyce na żywo. Zajęcia podzielone na dwa bloki tematyczne:

  • I część - zajęcia edukacyjne (60 min.)
  • II część - zajęcia rytmiczne (45 min.)

Termin: wtorki i czwartki w godz. 9.00-10.45

Koszt: 12 zł/zajęciaMiesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Instruktor:

Agnieszka Kucharzyk - od 9 lat związana z Klubem 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Początkowo jako wolontariuszka pomagająca w Akademii Maluszka, następnie jako instruktor wspomagający w Maluchowie nabierała doświadczenia i coraz bardziej przekonywała się, że praca z małymi dziećmi to jest to co kocha. Już jako samodzielny instruktor zaczęła prowadzić zajęcia w Maluchowie, gdzie spełnia się zawodowo i czuje, że wreszcie znalazła się w odpowiednim miejscu.

Maria Arkusz – absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie i Akademii Muzycznej w Katowicach, swoją pasją muzyczną zaczęła dzielić się z dziećmi i młodzieżą już w szkole średniej. Prowadziła m.in. zajęcia rytmiczne na terenie Krakowa i okolic w kilkunastu przedszkolach i domach kultury, zajęcia ze śpiewu z solistami, zespołami i chórami. Jako dyrygent, pianistka i akompaniatorka zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Obecnie pracuje jako zawodowy muzyk, nauczyciel w szkołach muzycznych oraz instruktor rytmiki w Klubie 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE