Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Akwarelki - Klub Dukat

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rozwijają wyobraźnię oraz sprawność manualną poprzez wędrówkę artystyczną po świecie: kolorów, form i technik plastycznych.

Dzięki różnorodności dostępnych materiałów dzieci mają możliwość eksperymentowania na dużych i małych formatach stymulowania swoich zdolności twórczych oraz rozwijania fantazji.

Termin: 1 x w tygodniu, 60 minut

Koszt: 10 zł/ zajęcia

Instruktor: Magdalena Rutkowska-Oliwa

Informacje i zapisy w Klubie Dukat.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE