Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Integracja sensoryczna dla dzieci – warsztaty rozwojowe - Klub Jędruś

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od niemowlaka do wieku wczesnoprzedszkolnego. Podczas zajęć dzieci będą zaangażowane w dostosowane do wieku zabawy i ćwiczenia, które wspierają integrowanie bodźców zmysłowych (wzrok, słuch, równowaga, dotyk, czucie ruchu-kinestezja).

Terminy:
Środa,
I grupa: 14:00-14:45 dzieci 0-1 rok
II grupa 15:00-15:45, dzieci 1 rok- 2,5 lat

Instruktor :Joanna Augustyniak – absolwentka pedagogiki oraz animacji społeczno - kulturowej Uniwersytetu Jagiellońskiego, lektorka polskiego języka migowego. Prowadzi ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci wykorzystując m.in. metodę Integracji Sensorycznej oraz Sign2Baby.

Koszt zajęć: 50 zł/miesiąc

Zapisy w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków- Nowa Huta 

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE