Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Balet dla dzieci w wieku 5-12 lat - Klub Herkules

Balet to podstawa dla wszystkich tańców. Uczestnictwo w zajęciach baletowych ma ogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Balet rozwija wyobraźnię przestrzenną, wrażliwość muzyczną i poczucie rytmu. Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Zajęcia wyrabiają u dzieci nawyk utrzymywania prawidłowej sylwetki, ćwiczą koordynację ciała oraz pamięć ruchową, a także płynność i harmonię ruchów. Program zajęć obejmuje podstawy tańca klasycznego, mini etiudy baletowe, plastykę ruchu, naukę improwizacji, ćwiczenia rozciągające i korygujące postawę oraz synchronizację ruchu z muzyką.

Termin:

  • 1 x w tyg. (60 min.) - wtorek, godz. 18.00-19.00

Koszt: 60 zł/miesiąc

Instruktor:

Agata Kępa – absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie Kulturą. W 2011 roku uzyskała dyplom zawodowego tancerza Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć baletowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoją przygodę z baletem zaczęła już jako mała dziewczynka i trwa ona do dziś.

Zapisy i informacje w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE