Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Miganie i śpiewanie - Klub Jędruś

Podczas zajęć poznamy znaki Baby Sign Language, które wplatane są w starannie dobrane ćwiczenia, zabawy i piosenki. W poznawaniu gestów pomogą nam barwy, plansze z obrazkami, pacynki i chusty animacyjne.

Elementy komunikacji niewerbalnej połączone z barwami rozwijają zmysły dzieci, ich mowę ciała, koordynację ruchową, wspierają procesy zapamiętywania, koncentracji oraz pobudzają kreatywność i twórczą fantazję dziecka. Podczas zajęć pojawiają się elementy sensoryczne.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat.

Termin: czwartki, godz. 16.00-16.45

Koszt zajęć: 60 zł/miesiąc; 20 zł/pojedyncze zajęcia

Instruktor:
Joanna Augustyniak - pedagog, tłumaczka języka migowego

Szczegółowe informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE