Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Artystyczne inspiracje - Klub Wersalik

Artystyczne inspiracje to zajęcia, podczas których dzieci pod okiem opiekuna poznają różne techniki plastyczne. Zapoznanie z różnorodnymi formami plastycznymi i ich zastosowanie w pracy z dziećmi wpływa na ich wrażliwość artystyczną oraz wzrost zainteresowania sztuką. Pobudza do twórczego działania i ekspresji.

Poznane na warsztatach nowości ukażą inny sposób pracy twórczej. Niektóre z technik powszechnie znanych i stosowanych od lat odkryjemy na nowo i poznamy ich nowe oblicze. To doskonały pomysł na spędzanie czasu wolnego w sposób twórczy. Zajęcia mogą stanowić inspirację do samodzielnego odtwarzania prac w domowym zaciszu.

Terminy: 1 x w tygodniu, 60 min.

Koszt: 40 zł/miesiąc

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie Wersalik.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE