Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Szkółka Niezwykłej Plastyki - Klub 303

Kolorowe warsztaty w pracowni plastycznej oparte na bardzo różnorodnych technikach m.in. malowanie na szkle, decoupage, rysunek, batik, rzeźbienie w glinie, papier-mâché itp.

Podczas zajęć dzieci nie tylko uczą się wykorzystywać swój twórczy potencjał, różnych sposobów artystycznego wyrazu, ale także uczą się obserwacji świata, wrażliwości na kolorystykę. Zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych - dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat, oraz od 7 do 10 lat.

Termin: do ustalenia po zebraniu się grupy

Koszt: 15zł /zajęcia (1x 90 min.)
Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Instruktor: Urszula Rachwał

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE