Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Szkółka Niezwykłej Plastyki - Klub 303

Kolorowe warsztaty artystyczne prowadzone w formie zabawy ze sztuką prowadzone w dwóch grupach wiekowych (grupa 5-6 latków ) i (grupa 7-8 latków).

Zajęcia z plastyki to nie tylko rozwijanie talentów w tej dziedzinie i wzbogacanie sfery manualnej dziecka. To przede wszystkim świetny pretekst do nauki twórczego myślenia, wyjścia poza schematy i znajdywanie całej palety rozwiązań problemów nie tylko natury artystycznej. Twórcze myślenie bardzo przydaje się w obecnych czasach.

W Szkółce niezwykłej plastyki będziemy działać w różnych, niekoniecznie tradycyjnych technikach, ale też będziemy bawić się tematem i wymyślać różne dziwne rozwiązania. Nie raz postawimy świat do góry nogami :)

Termin:

  • poniedziałek, godz. 17.00-18.30 (7-8 lat)
  • czwartek, godz. 17.00-18.30 (5-6 lat)

Koszt: 18zł /zajęcia
Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Instruktor: Agnieszka Świerzowicz-Maślaniec - rzeźbiarka po krakowskiej ASP, mająca w dorobku wiele wygranych konkursów i wiele realizacji pomnikowych, w kraju i zagranicą. Pasjonuje się również malarstwem, rysunkiem i muzyką. Mama dwójki bardzo twórczych dziewczyn :)

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE