Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Schadzki Hobby-tów - warsztaty handmade - Klub Wersalik

Dzierganie, szycie, haftowanie i inne ręczne robótki to Twoja pasja? Dołącz do naszego grona Hobby-tów i koniecznie wpadnij na wtorkowe schadzki. Razem tworzymy modne wystroje wnętrz, elementy garderoby i tym podobne rękodzielnicze perełki. Ostatnimi czasy mocno pracujemy nad cieplutkimi prawdziwie hobbyckimi szalami, aby uchronić się przed mniej sprzyjającą nadchodzącą zimą.

Kto może zostać Hobby-tem? Każdy kto
- marzy o własnoręcznie wykonanym szalu, hobbyciej czapie lub ciepłych skarpetach na lodowate stopy,
- lubi podziwiać misterne prace innych Hobby-tów,
- choć raz trzymał (lub nie) w ręce hobbycie narzędzie (igłę z nitką, szydełko, druty bądź inne),
- lubi dotyk mięciutkiej włóczki,
- od dawna zastanawiał się nad zgłębianiem tajemnic kunsztu Hobbyta,
- nie lubi przepłacać i woli zrobić coś sam!
- a może po prostu ceni dobrą jakość własnoręcznie wykonanych rzeczy i z dumą nosi plecak lub czapkę, którą sam wytworzył?

Nie zwlekaj i nie zastanawiaj się zbyt długo! I Ty możesz być Hobby-tem. Najbliższa schadzka już 5 listopada! :) ZAPRASZAMY!

Termin: wtorek - godz. 17.00-20.00

Koszt: 10 zł/zajęcia

Instruktor: Maria Góra

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie Wersalik.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE