Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Twórcza Lokomotywa - zajęcia teatralno-muzyczne - Klub 303

Zajęcia teatralno-muzyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat mające na celu otwarcie dzieci na sztukę.

Na tych zajęcia dzieci poznają mnóstwo ciekawych form artystycznego wyrazu: elementy teatru papieru, teatru cieni i teatru lalek- lalki rękawiczkowe, pantomimę; nauczą się czym jest rytm, będą wspólnie uczestniczyć w ćwiczeniach teatralnych, tanecznych, ruchowych i muzycznych, plastycznych, cyrkowych a także pod okiem instruktora będą same wykonywały charakteryzację. By jako młodzi adepci sztuki teatralnej wystąpić w spektaklu wyreżyserowanym przez Agnieszkę Kolanowską.

Termin: wtorki, godz. 17.00-18.30

Koszt: 20zł/zajęcia
Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Instruktor:

Agnieszka Kolanowska - absolwentka logopedii, filologii polskiej i teatrologii, aktorka, instruktorka teatralna.  Od 2009 roku związana z Teatrem Figur w Krakowie, zdobywcą wielu prestiżowych nagród. Brała udział w licznych festiwalach teatralnych w Polsce i za granicą (m.in. Festiwal Boska Komedia w Krakowie,  Korczak Festiwal w Warszawie, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalkowych w Bielsku Białej, FETA Festiwal w Gdańsku, w Seulu, Tajpej, Waszyngtonie, Moskwie, Słowenii) . Od września 2015 współpracuje z Fundacją Hipoterapia- Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz z Fundacją Czerwone Noski - Klown w szpitalu.  Autorka licznych programów warsztatowych dla dzieci, które na co dzień prezentowane były w księgarniach Lokator („Miasteczko Podgórze", Czuły Barbarzyńca („Czułe czytanki”) jak również przy różnego typu festiwalach takich jak PKO OFF Camera czy Etiuda Anima. Swoje doświadczenia zdobywała na warsztatach m.in. z: Michelem Vogel i Florianem Feiselem (animacja przedmiotu), Davidem Sinko (świadomość ciała i przestrzeni), Matija Solce (animacja lalek), Moniką Filipowicz, Grażyną Tabor czy Mateuszem Przyłęckim. 

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE