Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Capoeira - Klub Mirage

Brazylijska sztuka walki, to niesamowite połączenie tańca, muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyk. Zajęcia Capoiera doskonale kształtują u dzieci równowagę, poczucie rytmu i koordynację ruchową.

W odróżnieniu od klasycznych sztuk walki, gdzie harmonię uzyskuje się przez wyciszenie, uprawianie Capoeira niesie ze sobą ogromny potencjał radości i słonecznego brazylijskiego temperamentu.

Termin: 1 x w tygodniu/ 45 minut, środa - godz. 17.00

Koszt: 12 zł/ zajęcia

Instruktor:

Tomasz Wojtasik (instruktor Malhado) - swoją przygodę z capoeira rozpoczął w 2001 r. Uczeń brazylijskiego mistrza Mestre Paulao Ceara – prezydenta światowej federacji capoeira WFC. Posiadacz zielonego sznura (cordao verde), instruktor samoobrony oraz sportów siłowych i fitness. Organizator licznych eventów i seminariów, pokazów capoeira na terenie Małopolski. Organizator oraz pomysłodawca imprezy Capoeira Mountain Meeteng. Współorganizator krakowskiego festiwalu Capoeira Grupo Capoeira Brasil oraz imprezy Batizado e troca cordao ( impreza mająca na celu nadawanie stopni oraz przyjmowanie nowych adeptów).

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE