Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości - Klub Wersalik

Masz min 13 lat i nie więcej niż 25 lat? Marzysz o własnym projekcie
i jego realizacji? Chcesz poznać tajniki jak być człowiekiem przedsiębiorczym
i twórczym? Dołącz do Młodzieżowego Klubu Przedsiębiorczości, w którym poznasz podstawy tworzenia projektów, zarządzania oraz zgłębisz tajniki rozwoju osobistego i zawodowego.

Poznaj ekspertów oraz innych młodych, pozytywnie nakręconych na działania ludzi! Zainspirujesz się i zdobędziesz 100% praktycznej wiedzy.

Termin: czwartek, godz. 18.00

Koszt: 5 zł/miesięcznie

Instruktor: Renata Rogulska

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE