Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

WARSZTATY IMPRO - nowoczesna forma spontanicznego teatru - Klub 303

Warsztaty Improwizacji teatralnej dla studentów i wyżej to nowa forma teatru w Polsce, która bawi i uczy.

Wszystko dzieje się TU I TERAZ bez scenariusza, oparte na zasadach impro, kontakcie z partnerem i słuchaniu. Mnóstwo gier, zabaw i ćwiczeń, które znakomicie poprawiają koncentracje, refleks, kreatywność oraz komunikatywność. Bardzo ciekawa forma pracy nad sobą, przełamania własnych słabości i nieśmiałości.

Termin: do ustalenia po zebraniu się grupy

Koszt:

  • 25 zł/zajęcia dla grupy do 10 osób
  • 16zł/1 zajęcia (grupa min. 10 osób)

Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Instruktor:

Mateusz Dzidkowski - Założyciel i lider Teatru Improwizacji So Close, trener Improv Club, absolwent kursu z zakresu pedagogiki teatru „Pracownie 2012” w ramach programu Dilettante, uczestnik dwóch warsztatów z improwizacji scenicznej (podstawy improwizacji oraz krótkie formy improwizacji), prowadzonych przez Caitlin Howden oraz warsztatów (długiej formy improwizacji), które prowadził Mike Hughes z kanadyjskiej grupy improwizacji teatralnej Uncalled for, prowadził warsztaty improwizacji teatralnej dla aktorów Teatru Ludowego w Krakowie oraz cykliczne warsztaty improwizacji dla dzieci. W wolnych chwilach uwielbia gotować i śpiewać. Uważa, że wszystko jest po coś, ma swój sens tylko trzeba go odnaleźć.

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE