Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Obsługa urządzeń mobilnych - doradztwo - Klub Wersalik

Twoje dzieci lub wnuki zadbały o najnowszej generacji telefon dla Ciebie? Posiadasz telefon dotykowy ale boisz się go użyć? Chcesz zgromadzić swoje zdjęcia z podróży w jednym miejscu, ale nie wiesz jak to zrobić i właściwie technologia to dla Ciebie czarna magia? Nie martw się! Nie jesteś samotną wyspą, a my znamy odpowiedź na nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Nauczymy Cię jak rozmawiać z Twoim telefonem! Wkrótce na pewno znajdziecie wspólny język.

Proponujemy wsparcie naszego Klubowego doradcy, który podpowie jak świadomie korzystać z dobrodziejstw technologicznych w postaci tabletu, smartfonu, czy laptopa.

Umów siebie lub bliską Ci osobę na godzinne doradztwo. Przyjmujemy zapisy telefonicznie pod numerem 12 644 13 52 lub przez wiadomość na Facebooku.

Szczególnie zapraszamy absolwentów kursu w Nowohuckiej Akademii Seniora.

Termin: środa, godz. 11.00-13.00

Koszt: 10 zł/h

Instruktor: Helena Rumian

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE