Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Taniec współczesny - Klub Jędruś

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 10-15 lat. Na zajęciach będziemy rozwijać kreatywne myślenie oraz budować świadomość własnego ciała poprzez ćwiczenia techniczne i zadania improwizacyjne. Główne elementy tańca współczesnego to: praca z oddechem i ciężarem, zwinność i wytrzymałość.

Termin: piątek 18.00-19.00

Koszt: 125 zł/semestr, 25 zł/miesięcznie

Instruktorka: Alicja Kucharska - absolwentka kursu Podstaw Choreografii Scenicznej. Od dziesięciu lat tańczy w zespole tańca współczesnego. Regularnie uczestniczy w różnego rodzaju warsztatach tanecznych w kraju i zagranicą. Podczas prowadzonych zajęć wykorzystuje m.in. elementy improwizacji, techniki tańca klasycznego.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE