Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Akademia mocy - Klub Jędruś

Kickboxing dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat. Zajęcia sportowe oraz nauka technik sztuk walki i samoobrony. Zajęcia prowadzi mistrz świata w Kickboxingu. Duży nacisk kładziemy na rozwój osobisty, wzmacnianie wiary w siebie, pokonywanie własnych słabości.

Termin: piątek 15.00-16.00

Koszt: 40 zł/miesięcznie

Prowadzenie: Kamil Dziedkowiec - Mistrz Świata UFR-Kickboxing, oraz wicemistrz świata K1. Licencjonowany Instruktor Kickboxingu, K1, Muay Thai oraz zawodnik walczący czynnie na co dzień. Prowadzi własną szkołę walki Kombat Kraków. Jest ogólnopolskim Ambasadorem kampanii społecznej „Łączy nas SPORT nie narkotyki”.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE