Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

ARTystyczne Warsztaty dla Dorosłych - Klub 303 - NOWOŚĆ!

Chcesz spędzić czas twórczo i kreatywnie? Lubisz prace ręczne? Te zajęcia są dla Ciebie.

Październik upłynie pod hasłem quilingu. Podczas zajęć poznamy podstawy sztuki ozdobnego zwijania papieru. Na zajęciach dowiemy się jak należy zwijać papierowe paski i co można z nich ułożyć. W listopadzie podczas zajęć dowiemy się co to jest haft matematyczny, jak można go wykorzystać w domu i co ciekawego można zrobić za jego pomocą. Grudzień to czas na papierową wiklinę. Na zajęciach dowiemy się jak przygotować witki i co możemy z takiej papierowej wikliny zrobić. Poznamy podstawowe sploty, aby w domu móc tworzyć więcej i więcej….

Terminy: wtorki, godz. 17:00-18:30

Koszt: 40 zł/miesiąc

Instruktor:

Agnieszka Kucharzyk - miłośniczka hendmejdowych cudeniek. Na co dzień instruktor Klubu 303 od różnych zadań specjalnych, po pracy mistrz szydełka, haftu, quilingu, wikliny, decupage i wielu innych ręcznych robótek. Aktualnie swoje mistrzostwo zdobywa w wykonywaniu łapaczów snów. Aga uwielbia wyzwania, kocha psy, zwłaszcza bulteriery i wie o tej rasie wszystko, podobnie jak o hendmejdowej robocie.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE