Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Studio teatralne Nete - Klub Dukat

Klub Dukat prowadzi nabór do dziecięcego Studia teatralnego NETE! Są to bezpłatne zajęcia teatralne dla dzieci od ósmego roku życia.

Warsztaty teatralne obejmować będą pobudzanie aktywności twórczej poprzez:

  • elementarne zadania aktorskie,
  • ćwiczenia dykcyjne,
  • rozwijanie wyobraźni i kreatywności za pomocą gier i zabaw parateatralnych,
  • naukę pracy zespołowej,
  • zwiększanie świadomości własnego ciała oraz obecność ciała w przestrzeni scenicznej,
  • zabawę wyobraźnią. 

W ramach zajęć odbywać się będą również drużynowe rozgrywki improwizacji teatralnej - Theatersport, czyli teatr jako rozgrywka sportowa. Podczas zajęć dzieci sprawdzą się w pracy zespołowej spróbują swoich sił w teatralnej rywalizacji. Wykorzystany zostanie także teatr zabawy - ćwiczenia parateatralne, zabawy pobudzające kreatywność i wzmacniające koncentrację, a także zapomniane figle podwórkowe i zabawy integracyjne, o których, na co dzień zapominamy, atakowani przez intensywne bodźce wzrokowe. Dzieci nauczą się również samodzielnie wykonywać lalki teatralne – pacyny i kukiełki oraz maski teatralne, które zostaną następnie wykorzystane w teatrzyku.

Termin: 1 x w tygodniu, 60 minut

Instruktor: Magdalena Rutkowska-Oliwa

UWAGA! Ze względu na remont w Klubie- zapisy wyłącznie drogą mailową.

Informacje i zapisy w Klubie Dukat.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE