Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Język angielski dla dzieci - Klub Herkules

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone indywidualnie bądź w małych grupach na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci. Dogodne dni i godziny zajęć, różne poziomy nauczania. Uczestnicy uczą się pisać, czytać a także komunikować w języku obcym. Stawiamy na indywidualne potrzeby każdego uczestnika oraz jego satysfakcję. 

Termin: 1 x w tygodniu, 45 minut

Koszt: 

  • 1 osoba - 40 zł/zajęcia
  • 2 osoby - 22 zł/os. za zajęcia

Instruktor: Karolina Bogus - wykwalifikowana instruktorka z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą. Pasjonatka języka angielskiego, doskonaliła swoje kwalifikacje za granicą oraz uczestnicząc w kursach językowych.

Informacje i zapisy w Klubie Herkules.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE