Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Coś z niczego - zajęcia plastyczne - Klub Herkules

Zajęcia prowadzone w formie zabaw plastycznych, które pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnie, twórcze myślenie oraz sprawność manualną, poprzez tworzenie czegoś z niczego. Wyróżniającą cechą zajęć jest pomysłowość oraz szeroki wachlarz umiejętności prowadzącego.

Termin:

  • 1 x w tygodniu, 60 minut, czwartek, godz. 17.15-18.15

Koszt: 60 zł/miesiąc

Instruktor: Elżbieta Pierwoła – posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą doświadczony animator. Kreatywność i pomysłowość to cechy główne, które pozwalają na tworzenie "czegoś z niczego". 

Informacje i zapisy w Klubie Herkules.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE