Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Kółko teatralne - Klub Jedność

Ćwiczenie pamięci i dykcji, przełamywanie bariery nieśmiałości, rozwijanie nowych zainteresowań i pasji, przygotowywanie przedstawień okolicznościowych. Możliwość pokazania siebie i zaprezentowania się podczas imprez klubowych w ciągu roku.

Termin: 1x w tygodniu, 60 minut

Koszt: 5 zł/miesiąc

Instruktorki: 

Jolanta Żarnik - kierownik Klubu Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Animator z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w działalności kulturalnej, brała  udział w szkoleniach: Nowe przestrzenie animacji kulturalnej, Edukacja i animacja kulturalna w modelu pracy na zasobach, Projekty i dotacje organizowane przez Związek Centralny Dzieł Kolpinga, MISTI- Badanie potrzeb edukacyjnych i kulturalnych mieszkańców, wychowawca kolonijny, animator zabaw dla dzieci oraz inne.

Jadwiga Zarosińska-Lerner – instruktor, absolwentka Akademii Pedagogicznej w zakresie sztuki i muzyki, wokalista-mezzosopran, pedagog, wieloletnie doświadczenie w studiach nagraniowych radia i telewizji oraz na scenach - koncerty oratoryjno-symfoniczne, a cappella, udział w projektach krajowych i zagranicznych w przedstawieniach teatralnych, widowiskach plenerowych, udział w międzynarodowych festiwalach muzyki klasycznej, sakralnej, filmowej i rozrywkowej.

Informacje w Klubie Jedność.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE