Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Język angielski - Klub Zgody

Lekcje języka angielskiego, w których kładziemy nacisk na mówienie i porozumiewanie się.

Celem zajęć jest nabycie swobody wypowiadania się, zrozumienia wypowiedzi rodzimych użytkowników języka oraz udzielanie odpowiedzi niezależnie od poziomu zaawansowania.

Prowadzący ma podejście komunikatywne,  prowadzi dużą ilość ćwiczeń kształcących umiejętność mówienia i słuchania. Zajęcia prowadzone w grupie od 4 do 6 osób. Kurs prowadzi wymagający lektor, pasjonat, tłumacz i podróżnik - zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Termin:

  • wtorki, godz. 17.00-18.00 (grupa zaawansowana)
  • wtorki, godz. 18.00-20.00 (grupa średnio zaawansowana)

Koszt: 160,00 zł/miesiąc - 8 zajęć lub 80,00 zł/miesiąc - 4 zajęcia 
            lub w zależności od ilości osób w grupie

Instruktor:

Zofia Włodarczyk - nauczyciel i lektor języka angielskiego. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Języka angielskiego uczyła się zarówno w szkołach za granicą (Kanada, Wielka Brytania), jak i w Polsce, zdając egzaminy TOEFL i CAMBRIDGE PROFICIENCY. Pełne kwalifikacje do nauczania zdobyła po ukończeniu kursu i egzaminie Przysposobienie do Nauczania Języków Obcych. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest tłumaczem w zakresie tłumaczenia pisemnego oraz ustnego. Podróżniczka i miłośniczka sportu, a także pasjonatka chodzenia po górach.

Informacje i zapisy w Klubie  Zgody.

Powrót do listy zajęć...

 

 

 

WCZYTYWANIE