Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Maluchowo - Klub Zgody - ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ

Zapisy na listę rezerwową!

Zajęcia ruchowo-muzyczne w formie zabawy dla dzieci w wieku 2,5-3 lat, prowadzone przez pedagoga przedszkolnego.

Obecność rodziców podczas zajęć obowiązkowa.

Zajęcia realizowane są w 3 modułach:

  • I. Ja i rówieśnicy
  • II. Świat wokół mnie
  • III. Badanie świata wszystkimi zmysłami

Na zajęciach dzieci śpiewają, tańczą, uczą się zabawnych rytmiczanek, zabaw paluszkowych, grają na instrumentach, gimnastykują się, robią eksperymenty, wykonują pomysłowe prace plastyczne, a także bawią się swobodnie. Przez ciekawe i różnorodne formy zajęcia aktywizują dzieci, budują zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w grupie, uczą wyrażać emocje i pobudzają do twórczego myślenia. Są one doskonałym przygotowaniem dziecka do przedszkola.

Termin: poniedziałki, środy, piątki w godz. 9.30-12.00.

Koszt: 160 zł / miesiąc

Instruktor:

Katarzyna Kruk - na co dzień żona i mama, z wykształcenia pedagog z doświadczeniem pracy z młodzieżą i dziećmi. Od kilkunastu lat jest członkiem chóru Kraków Gospel Choir, od kilku lat prowadzi warsztaty dla mam z dziećmi oraz scholę dziewcząt przy swojej parafii. Jej pasją jest śpiew.

Informacje i zapisy w Klubie Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE