Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zajęcia baletowe - Klub Zgody

Zajęcia baletowe dla dzieci, prowadzone przy Klubie Zgody już ponad 25 lat. Oparte na tańcu klasycznym, ćwiczeniach rytmicznych oraz zabawach improwizacyjnych. Rozwijają słuch muzyczny, poczucie rytmu oraz pomagają odkryć świadomość własnego ciała.

Balet wzmacnia oraz rozciąga ciało, wpływa na zachowanie szczupłej sylwetki i prawidłowe ustawienie kręgosłupa. Celem zajęć jest również przygotowanie choreografii na występy publiczne. Ćwiczenia odbywają się głównie do muzyki klasycznej. Najważniejszym jednak celem zajęć jest rozwijanie pasji u dzieci, odkrywanie ich osobowości, i poczucia własnej wartości oraz kształtowanie wrażliwości i wyobraźni artystycznej.

Czekamy na dzieci, które kochają taniec i chcą przeżyć wspaniałą przygodę z tańcem.

Prowadzimy nabór przez cały rok.

Terminy: wtorki  - g. 18.45 do 19.45, piątki - g. 18.30 do 19.30

Koszt: 90 zł/miesiąc (8 zajęć)

Instruktor:

Barbara Bujakowska - tancerka, choreografka i pedagożka związana z Krakowem. Taniec studiowała na Anton Bruckner Privatuniversität w Linz w Austrii oraz w ramach programu przygotowawczego szkoły SEAD w Salzburgu, wcześniej była uczennicą Studia Baletowego przy Operze Krakowskiej, uprawiała też gimnastykę sportową. Była stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Art Stations Foundation(Solo Projekt, Alternatywna Akademia Tańca). W roku 2008 otrzymała l Nagrodę w konkursie TVP2 "Dolina Kreatywna". Występowała w wielu projektach w kraju i za granicą.Obecnie poza pracą pedagogiczną tworzy własne spektakle z pogranicza tańca, teatru i performancu.

Informacje i zapisy w Klubie Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE