Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Balet - Klub Mirage

Balet jest podstawą dla każdego tancerza – niezależnie od tego, jaką techniką tańca się zajmuje. Zajęcia łączą elementy baletu klasycznego i rytmiki. Klasyka doskonale rozwija koordynację ruchową ciała, pomaga zwalczyć wady postawy i wzmacnia mięśnie. Rozwój fizyczny małego dziecka jest bardzo ważny, ponieważ ma ogromny wpływ na jego dorosłe życie. Im więcej czasu poświęcimy dzieciom w tym okresie ich życia, tym większy mamy wpływ na kierunek ich rozwoju.

Zajęcia dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Termin: 1 x w tyg. (45 min.)

Koszt: 17 zł/zajęcia

Instruktor:

Katarzyna Sojka – swoją przygodę z baletem zaczęła już jako mała dziewczynka i trwa ona do dziś. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych oraz przedsięwzięciach teatralnych. Uwielbia pracę z małymi dziećmi, poprzez swoją charyzmę i pozytywne nastawienie do świata zaraża motywacją i dobrą energią. Balet to jej pasja, którą od wielu lat rozwija w pracy z najmłodszymi podopiecznymi.Absolwentka szkół o specjalizacji choreografia i techniki tańca. Swój warsztat doskonaliła w Krakowskiej Zawodowej Szkole Baletowej.

Informacje i zapisy w Klubie Mirage.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE