Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Nauka gry na gitarze - Klub Mirage

Zajęcia w grupach o różnym stopniu zaawansowania, podzielonych również wg wieku na grupy młodsze i starsze. Program zajęć obejmuje pracę na utworach indywidualnych, rozwijaniu techniki, ale również gry w zespołach - duetach, tercetach i większych grupach. Uczniowie mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w każdym semestrze podczas koncertu na scenie Klubu.

Termin: 1 x w tyg. (60 min)

Koszt: 17 zł/zajęcia w grupie lub 50 zł/zajęcia indywidualne

Instruktor:

Mariusz Wajda - student krakowskiej szkoły jazzu i muzyki rozrywkowej. Swoją pasję starannie pielęgnuje od ponad 10 lat. Do jego najlepszych cech można zaliczyć cierpliwości i indywidualne podejście do każdego ucznia. Brał udział w wielu koncertach, festiwalach jazzowych i rockowych. Od kilku lat prowadzi zajęcia w różnych instytucjach kultury, jego lekcje są pełne pasji i zaangażowania.

Informacje i zapisy w Klubie Mirage.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE