Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Klub Rodziców - Klub Karino

Zajęcia dla maluszków, rodziców i opiekunów, realizowane w 4 blokach tematycznych:

AKTYWNA RODZINA - zajęcia ruchowe dla dzieci i rodziców

  • Zumba dla rodzin
    Zajęcia zumby dla rodzin z dziećmi. W czasie zajęć dziecko może spać lub z zaciekawieniem rozglądać się po świecie. Mama nie musi zatem kombinować jak wyrwać się z domu na fitness i kto może zająć się maleństwem w czasie jej nieobecności, bo dziecko może przebywać razem z nią. Taka forma spędzania czasu umożliwi im „wyjście do ludzi”, poznanie innych mam, porozmawianie z kimś dorosłym. Regularna aktywność ruchowa pomaga mamom wrócić do formy i smukłej sylwetki sprzed ciąży, poprawia nastrój i zdrowie i wpływa korzystnie na relacje rodzinne. Również ojcowie są mile widziani na naszych zajęciach.
  • Zajęcia taneczno-rytmiczne
    Zajęcia mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę oraz kontakt rodzica z dzieckiem. Zajęcia pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko będzie mogło poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne i wyrażać swoje emocje. Rodzicom zajęcia pozwolą zobaczyć własne dziecko na tle grupy rówieśniczej, na obserwację jego zachowań w stosunku do dzieci, oraz wzbogacą rodziców o nowe umiejętności.

SKARBNICA RODZINNA - warsztaty podróżnicze, kreatywne zajęcia plastyczne, warsztaty chemiczne, zajęcia z ciekawymi animatorami zabaw

  • Bajkowe wieczory
    Klub Rodziców w Klubie Karino zaprasza na niezwykłe spotkania z literaturą dziecięcą. Wspólna lektura dzieł najsłynniejszych bajkopisarzy i mniej znanych autorów książek dla najmłodszych przeniesie uczestników spotkania w baśniowe światy, gdzie czekać będą na nich poważne zadania: budowa smoczej jamy albo domku z piernika, poszukiwanie skarbu piratów, podróż latającym dywanem. Wyzwań nie zabraknie, bo wyobraźnia twórców literatury dziecięcej jest tak samo nieograniczona, jak pomysłowość milusińskich. Celem warsztatów jest rozbudzanie miłości do książek i wspólnego czytania, ale również twórczego interpretowania treści poprzez rozmaite zabawy, działania plastyczne czy teatralne.

SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI - spotkania ze specjalistami różnych dziedzin: lekarz, psycholog, dietetyk, ratownik medyczny

WESOŁA RODZINKA - imprezy i pikniki rodzinne, imprezy okolicznościowe dla rodzin

Obecność rodziców dzieci do lat 3 podczas zajęć - obowiązkowa.

Termin: terminy podawane w systemie planów miesięcznych

Koszt: 1 zł/zajęcia, osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

Zajęcia finansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Informacje i zapisy w Klubie Karino.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE