Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
DK+ Inicjatywy Lokalne - konsultacje w Klubie Dukat

DK+ Inicjatywy Lokalne - konsultacje w Klubie Dukat

Klub Dukat

5, 6, 7 czerwca 2018 r. - godz. 15.00-18.00, ul. Styczna 1

Klub Dukat zaprasza na konsultacje wszystkie osoby, które chciałyby zgłosić swój pomysł działania na rzecz społeczności lokalnej Nowej Huty w konkursie inicjatyw, organizowanym w ramach projektu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne czyli Akcja partycypacja? W OK!

Masz pomysł i potrzebujesz pomocy w przygotowaniu zgłoszenia? Udział w warsztatach projektowych nie wyjaśnił wszystkich Twoich wątpliwości? Chcesz upewnić się, że poprawnie wypełniłeś kartę inicjatyw? Przyjdź na konsultacje! Podczas spotkań nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą w dopracowaniu pomysłu i wypełnieniu karty inicjatywy.

Konsultacje są bezpłatne!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE