Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Mistrzejowickie Impresje Muzyczne - Perły Baroku

Mistrzejowickie Impresje Muzyczne - Perły Baroku

Mistrzejowickie Impresje Muzyczne

21 września 2019 r. - godz. 19.30, Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy (os. Bohaterów Września 33)

Koncert na dwa klawesyny w wykonaniu ClaveDuo - Joanny Soleckiej i Anny Huszczo. W programie koncertu znajdą się przede wszystkim kompozycje kompozytorów XVII i XVIII wiecznych takich jak: Adam Jarzębski, Marcin Mielczewski, Jan Sebastian Bach, Bernardo Pasquini oraz Gaspar de Roux ale również późniejszych Camila Saint - Saensa oraz Edwina McLeana.

Wstęp wolny!

ClaveDuo (Anna Huszczo i Joanna Solecka) to formacja o ugruntowanej renomie i dużym doświadczeniu estradowym, działająca już od wielu lat.  W rozległym repertuarze zespołu znajdują się utwory od XVI do XXI wieku. Szczególną atencją zespół darzy muzykę polską, zarówno dawną, jak i najnowszą.

Kierownikiem artystycznym cyklu jest Marek Walczak a na koncert zapraszają organizatorzy: Rada i Zarząd Dzielnicy XV Mistrzejowice, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE